netherlands france united-kingdom

EMBRYO BY CHACCO BLUE X HEARTBREAKER

1

Veiling afgelopen!

Verkocht naar Verenigd Koninkrijk
° Geboortedatum: 24-04-2020
Geslacht :
Kleur : --
Stamboek: KWPN
BTW-plichtig: Ja
btw-text-1
Locatie van het paard: Nederland
CHACCO-BLUE
CHAMBERTIN
CAMBRIDGE
DESIREE VII
CONTARA
CONTENDER
GODAHRA II
ZARINA III
HEARTBREAKER
NIMMERDOR
BACAROLE
UARINA
BALOUBET DU ROUET
BARINA

Info

Een werkelijk unieke kans om de zeer exclusieve genen van Explosion W te verwerven! Dit embryo heeft niet alleen Chacco-Blue als vader, maar daarnaast Explosion’s halfzus Zarina III (v. Heartbreaker) als moeder. Onder Ben Maher heeft de nog altijd maar tienjarige Explosion W zich tot een waar fenomeen ontwikkeld, dat momenteel 1e staat op de wereldranglijst van beste springpaarden. Recent behaalde de machtige vosruin individueel zilver en teambrons op het EK in Rotterdam, nadat eerder de GCT-wedstrijden van Londen, Doha, Rome en Madrid werden gewonnen en hij derde stond in de GP van Aken. Niet eerder in de geschiedenis sprong een tienjarige al zoveel prijzengeld bijeen, en het moge duidelijk zijn dat Explosion de beste nakomeling is van zijn legendarische vader Chacco-Blue, zelf de onbetwiste nummer 1 van de WBFSH Sire Rankings.

De basis van al dit succes vormt de moederlijn. Zowel Explosion W als Zarina III heeft de geweldige Uarina als moeder. De dochter van legende Baloubet du Rouet liep zelf op 1.55m-niveau met Leon Thijssen, is beperkt voor de fokkerij ingezet, maar met een ongekend rendement. Zo is Uarina eveneens moeder van Boncetto W (1.45m met Ozgur Ozkan) en grootmoeder van Evenzo (1.60m met Gianni Govoni). Haar Heartbreaker-dochter Zarina heeft zich ook in de fokkerij bewezen en gaf eerder de populaire hengst Liamant W VDL (v. Diamant de Semilly), de nummer drie van de KWPN Stallion Show 2019 en reeds gekeurd bij Studbook Zangersheide.

In de derde generatie van deze prachtige prestatiestam zien we de beroemde Barina (v. Sultan). Zij is grootmoeder van Al Capone (1.60m met Patrick Lam) en van Zubliem (1.50m) en staat daarnaast aan de basis van een ijzersterke dressuurlijn tot op Grand Prix-niveau. Al met al een zeldzame opeenstapeling van prestatiegenen, die samenkomen in dit bijzonder exclusieve embryo!

De draagmerrie is een 16 jarige merrie (v. Polansky) met een stokmaat van 1.67m. Zij heeft geen stalgebreken en heeft al eerder een veulen gebracht. De embryo is geplaatst op 3-6-2019.
Let op: De draagmerrie is inbegrepen in de koopprijs.

50% van de verkoopprijs van het embryo is BTW vrij
50% van de verkoopprijs van het embryo wordt belast met 9% BTW

Het embyro kan via Xcellent Horse Insurance verzekerd worden met een maximaal verzekerde waarde van €35.000 tegen een premie van 16,5%. Voor een hoger verzekerde waarde dient contact te worden opgenomen met Xcellent Horse Insurance.

Palmares

ZARINA    III 528003 04.07235, STB, SP, STER, VOORLOPIG KEUR 01-05-2004, 1.63 M, STEKELHARIG BRUIN

         V. HEARTBREAKER PREF V. NIMMERDOR PREF

         M. UARINA SP STB STER, PREST, SPORT-(SPR)

                   V. BALOUBET DU ROUET M. BARINA RP STB KEUR, PREF, PREST, SPORT-(DRES)

                   MV. SULTAN KEUR -- EPIGOON PREF

         FOK./GER.: W. WIJNEN, PLEIN 30, 5258 TG BERLICUM NB

         SPR I. 126 59%

         VW DR. 99 28%

EX.70 SPR.75 G.70

LIAMANT W (V. DIAMANT DE SEMILLY) GGK ZANG - 3e KAMPIOENSKEURING KWPN STALLION SHOW 2019

M: SP INT 1.55-GP LEON THIJSSEN (NED)

169CM

BONCETTO W. (V.CONCETTO FAMOS ) SP INT 1.45
EXPLOSION W (V.CHACCO BLUE ) SP INT 1.60-GP BEN MAHER (GBR)
;#GM EVÈNZO (V.DIARADO ) SP INT 1.50

MM: DR NED Z2
GARINA (V.ULFT ) DR NED ZZL

IGOR (V.DAIMLER ) DR NED ZZL

KARINA (V.GRANDEUR ) SP NED 1.30

GGH LANDEUR (V.GRANDEUR ) SP NED 1.30

MARINA (V.RUBINSTEIN I ) DR NED ZZZ

NARINA (V.RUBINSTEIN I ) DR NED Z2

TARINA (V.JAZZ ) DR INT GP KATJA GEVERS (NED)

VERESS W (V.KRACK C ) DR NED ZZL

ZARINA (V.KRACK C ) DR NED Z1

;#GM AL CAPONE (V.OKLUND ) SP INT 1.60-GP PATRICK LAM (HKG)#GM ALLON (V.FUTURE ) DR NED Z2 #GM BEST CAOL (V.DADDY COOL ) DR NED ZT #GM DARINA (V.SPIELBERG ) DR NED Z2 #GM ERINA (V.JAZZ ) DR INT INT-I #GM EXPLOSION W (V.APACHE ) DR NED Z1 #GM FLORET (V.AMPÈRE ) DR NED ZZZ #GM FLORETT W (V.JAZZ ) DR NED ZZL #GM GO'BRÏEN (V.O'BRIEN ) SP NED 1.30 #GM HOXLEY W (V.LORD OF LOXLEY ) DR NED Z1 #GM GGH IMPOSANTOS (V.WYNTON ) DR NED Z1 #GM RHODI (V.RHODIUM ) DR NED ZZL #GM GGH TOLANDO (V.KRACK C ) DR NED LT #GM ZABARINA (V.JAZZ ) DR NED ZZL #GM ZOUKI (V.SCANDIC ) DR NED Z2 #GM ZUBLIEM (V.OKLUND ) SP INT 1.45

;#OGM BRITT VAN 'T ZWAANENHEIKE (V.UNGARO ) DR NED Z1 #OGM DUDE (V.ROUSSEAU ) DR NED ZZZ #OGM EVANDER (V.VIVALDI ) DR GER PSG #OGM FLORENCE-WARINA (V.VOICE ) DR NED Z2 #OGM FOX (V.JAZZ ) DR NED ZZZ #OGM GINA BARINA E.H. (V.JAZZ ) DR NED Z2

MMM:
162CM
DONDERSTEEN (V.LECTOR ) DR NED Z1

;#GM OLDSTAR B (V.CLIMAX ) SP NED 1.30
;#OGM BACHELOR (V.CONTACT V/D HEFFINCK ) DR NED Z1

MMMM:

160CM
RUDIE (IDEAAL) (V.DORUTO ) DR INT GP

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie