netherlands france united-kingdom

MEILLEUR TARPANIA

46

Veiling afgelopen!

Verkocht naar /
° Geboortedatum: 28-02-2017
Geslacht : Hengst
Kleur : Bruin
Stamboek: KWPN
Stokmaat: 165
BTW-plichtig: Ja
Locatie van het paard: Nederland
COMME IL FAUT
CORNET OBOLENSKY
CLINTON
RABANNA VAN COSTERSVELD
RATINA Z
G.RAMIRO Z
ARGENTINA Z
HOW TENDER F TARPANIA
STB ELITE, EPTM-(SPR), PROK
NABAB DE REVE
QUIDAM DE REVEL
MELODIE EN FA
EHRENTENDER
STB STER, PREFERENT, PRESTATIE
CONTENDER
EHRENLAND
STB PRESTATIE

Info

Twee ijzersterke moederlijnen komen samen in Meilleur Tarpania. Comme Il Faut, die afgelopen zomer een prachtige individuele vijfde plaats behaalde op het Europees kampioenschap in Rotterdam en een zilveren teammedaille, is het resultaat van de stempelhengst Cornet Obolensky uit de Olympische merrie Ratina Z. Deze tophengst is aangepaard met een halfzus van de KWPN-goedgekeurde hengst Carrera (v.Larino), die voorheen werd uitgebracht door Willem Greve tot op 1.55m-niveau en resulteerde in Meilleur Tarpania. Zijn moeder, How Tender F Tarpania, is een nazaat van Nabab de Reve. De pedigree van Meilleur Tarpania vervolgt met de Contender-dochter Ehrentender, de moeder van Carrera, maar ook van het internationale 1.40m-paard Delano (v.Clinton). Deze moederlijn bracht daarnaast diverse 1.30m/1.35m-paarden en het in 1.40m-paard Droomvlucht (v.Vaillant).

Palmares

         MEILLEUR TARPANIA 528003201700111, 28-02-2017, 1.65 M

         FOKKER: A.P.G. DE LANGE, SWIFTERBANT

         GER.: M. BLOM, HOEVENSEWEG 34, 4874 LW ETTEN LEUR

         VW SPR. 151 34%

         M:          SP NED 1.30

                       EPTM SP 2015 S.6.5 D.6 H/B.7 G.15 R.16 STN.15 SVE.8 I.8.5 RBH.8.5 ASP.8 T.79

                       3/2/1 1 AANGB, D-OC

         MM:        GGH CARRERA (V.LARINO) SP INT 1.50

                       DELANO (V.CLINTON) SP INT 1.40

         MMM:    ADONIS (V.LARINO) SP NED 1.30

                       LARINA DIVINA (V.LARINO) SP GER 1.35

                       ZEHRENLAND (V.CANTOS) SP NZL 1.35

                       GM DROOMVLUCHT (V.VAILLANT) SP INT 1.40

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie