netherlands france united-kingdom

EMBRYO BY COMME IL FAUT X INDOCTRO

1

Veiling afgelopen!

Verkocht naar België
° Geboortedatum: 07-07-2020
Geslacht :
Kleur : --
Stamboek: KWPN
BTW-plichtig: Ja
Locatie van het paard: Nederland
Drachtig van: COMME IL FAUT
Geboortedatum foal : 07-07-2020
COMME IL FAUT
CORNET OBOLENSKY
CLINTON
RABANNA VAN COSTERSVELD
RATINA Z
RAMIRO Z
ARGENTINA Z
NANCARA
ster, preferent, prestatie
INDOCTRO
CAPITOL I
VANESSA VII
ZANCARA
keur, preferent, prestatie
NIMMERDOR
SHORAYA
keur, preferent, prestatie

Info

Twee ijzersterke moederlijnen komen samen in dit ongeboren veulen! Comme il Faut, die afgelopen zomer een prachtige individuele vijfde plaats behaalde op het Europees kampioenschap in Rotterdam en een zilveren teammedaille, is het resultaat van de stempelhengst Cornet Obolensky uit de Olympische merrie Ratina Z. Deze tophengst is aangepaard met de prestatiemerrie Nancara (v.Indoctro), een halfzus van de Grand Prix-hengst en KWPN-goedgekeurde hengst Bubalu VDL die onder Jur Vrieling jarenlang furore maakte op het allerhoogste niveau en teamgoud won op de Wereldruiterspelen van Caen. De merrie Nancara weet keer op keer een beter springpaard te geven en staat te boek als moeder van het internationale 1.50m-paard Sherlock (v.Murano), het 1.45m-paard Dayton P (v.Clinton), het 1.40m-paard Cortina P (v.Calvaro Z), het 1.35m-paard Zachary (v.Berlin) en het 1.30m-paard Grazie Padinus (v.Padinus). De Nimmerdor-dochter Zancara bracht naast Bubalu VDL ook de KWPN-goedgekeurde hengsten Great Pleasure (v.Grannus) en Montreal (v.Indoctro), alsook het internationale Grand Prix-paard Pessoa VDL (v.Animo), het internationale 1.50m-paard Morrison (v.) en het internationale driesterreneventingpaard Wilton John VDL (v.Mill Reef VDL). Ook de Grand Prix-paarden Aksai Chin VDL (v.Chin Chin), N-Aldato (v.Nimmerdor), Deka (v.Wellington), Edminton VDL (v.Emilion), Ishan Du Cerisier (v.Wellington), Allure G (v.Arkansas) en Excelibur (v.Vermont) komt uit de directe moederlijn en maken dit embryo onwijs interessant!

Er wordt €1.500,- borg voor de draagmerrie gevraagd.
Draagmerrie is een 7jarige merrie.

Palmares

NAKOMELINGEN:
SHERLOCK (V. MURANO) SP INT 1.50 JOSÉ THIRY (BEL)
ZACHARY (V. BERLIN) SP INT 1.35 LUKASZ APPEL (POL)
CORTINA P (V. CALVARO Z) SP INT 1.40 STEFANIE VD BRINK (NED)
DAYTON P (V. CLINTON) SP INT 1.45 VITAL DZIUNDZIKAU (BLR)
GRAZIE PADINUS (V.PADINUS) SP INT 1.30 ARASH RAHMATI (IRI)
INANCARA (V. ELTON JOHN) SP INT 1.35 OMAR ELSAWAF (EGY)

M:
163CM
ERK BUBALU VDL (V.BALOUBET DU ROUET ) SP INT GP JUR VRIELING (NED)
GGH GREAT PLEASURE (V.GRANNUS ) SP NED 1.30
GGH MONTREAL (V.INDOCTRO ) SP INT ISP
PESSOA VDL (V.ANIMO ) SP INT GP VITOR ALVES TEXEIRA (BRA)

WILTON JOHN VDL (V.MILL REEF VDL ) EV INT CCI3*-S / SP INT 1.50
ZUBIZARETA VDL (V.HOLD UP PREMIER ) SP NED 1.30
GM AKSAI CHIN VDL (V.CHIN CHIN ) SP INT 1.60-GP SUZANNE TEPPER (NED)
GM BOWMORE VDL (V.CHIN CHIN ) SP INT 1.45
GM GIANCARA VDL (V.SHERATON ) SP INT 1.30
GM GGH HIGHLINE (V.SIT THIS ONE OUT XX) DR NED Z1
GM JIANCARA (V.SIT THIS ONE OUT XX) SP NED 1.30
GM SUNLIGHT VAN DE ZUUTHOEVE (V.LUX) GGH BWP
GM WILCARA VDL (V.HOLD UP PREMIER ) SP INT 1.35
OGM GGH AZTECA VDL (V.INDOCTRO)
OGM DAKAR VDL (V.CARDENTO) SP INT 1.50

MM:
171CM
DHELIA (V.NIMMERDOR ) DR NED Z1 / SP NED 1.50
N-ALDATO (V.NIMMERDOR) GGH NRPS
N-ALDATO (V.NIMMERDOR ) SP INT GP EMILE HENDRIX (NED)

ORAYA (V.GLENNRIDGE ) SP NED 1.35
GM ABERDEEN VDL (V.ARKANSAS ) SP NED 1.30
GM ACIFIC VDL (V.SILVERSTONE ) SP INT 1.30
GM DEKA (V.WELLINGTON ) SP INT GP EMILIO PURICELLI (ITA)
GM EDMINTON VDL (V.EMILION) GGH ZANG
GM EDMINTON VDL (V.EMILION ) SP INT GP JUR VRIELING (NED)

GM EICKENRODE'S BORACIFIC (V.INDORADO ) SP NED 1.30
GM FERRARI VDL (V.CARDENTO ) SP INT 1.50
GM FLORIDA VDL (V.CAROSSO VDL ) SP INT 1.40
GM HACIFIC VDL (V.INSHALLA DE MUZE ) SP NED 1.35
GM HALOETTE (V.SIT THIS ONE OUT XX) SP NED 1.30
GM IORAYA VDL (V.INSHALLA DE MUZE ) SP NED 1.30
GM ISHAN DU CERISIER (V.WELLINGTON ) SP INT GP SARAH CHIECCHI (SUI)
GM JETRO (V.SIT THIS ONE OUT XX) SP INT ISP

GM JOURWIES (V.WELLINGTON ) SP NED 1.30
GM MEIROOS (V.WELLINGTON ) SP NED 1.35
GM NICOLETTE WG (V.INDOCTRO ) SP NED 1.30
GM NORWAY (V.INDOCTRO ) SP NED 1.35
GM OLYMPUS (V.WELLINGTON ) SP NED 1.30
GM RIRIS (V.CORLAND ) SP NED 1.30
GM TOLEDO VDL (V.NATAL ) SP NED 1.30
OGM A.ERNESTO VDL (V.INDORADO ) SP BRA 1.40
OGM ACORAYA (V.CORLAND ) SP INT 1.35
OGM ALLURE G (V.ARKANSAS ) SP INT 1.55-GP HECTOR FLORENTINO ROCA (DOM)
OGM BOLETTE G (V.SARANTOS ) SP INT 1.40
OGM CAESAR (V.LUCKY BOY ) SP INT 1.50
OGM COMMA (V.CONTENDRO I ) SP INT 1.50
OGM CONTREU VDL (V.CONCEPT ) SP NED 1.35
OGM DREAMWEIS WV (V.CLINTON ) SP NED 1.30
OGM EICKENRODE'S ICARIUS (V.ZIROCCO BLUE VDL ) SP NED 1.30
OGM EICKENRODE'S GLADIUS (V.HARLEY VDL ) SP NED 1.35
OGM ERIS (V.NUMERO UNO ) SP NED 1.30
OGM EXCELIBUR (V.VERMONT ) SP INT 1.60-GP LOUISE SAYWELL (GBR)
OGM FAIRWEIS WV (V.CARTHINO Z ) SP NED 1.35
OGM FAIRYTALE ROOS B (V.HEARTBREAKER ) DR NED Z2
OGM FELICITA (V.ZIROCCO BLUE VDL ) SP NED 1.35
OGM FREMONT VDL (V.BACARDI VDL ) SP GBR 1.50
OGM FRIENDSHIP VDL (V.AZTECA VDL ) EV INT CCI4*-S
GM GOLDEN DIAMONDS W.G. (V.ZIROCCO BLUE VDL ) SP INT 1.45
OGM HARRIS VDL (V.ZAVALL VDL ) SP INT 1.40
OGM HELLO FUTURE (V.VAN GOGH ) SP NED 1.35
OGM HESPERUS EICKENRODE (V.ZIROCCO BLUE VDL ) SP MEX 1.40
OGM INTOUCHABLE (V.KANNAN ) SP NED 1.30
OGM ORETTO (V.AMARETTO I ) SP NED 1.30
OGM SEREMONIE VDL (V.GOODTIMES ) DR NED Z1
OGM SHORAYA W.G. (V.EMILION ) SP NED 1.30
OGM S-MAYWIES (V.CORLAND ) SP NED 1.30
OGM UCOLETTE-WG (V.HOLD UP PREMIER ) SP INT ISP
OGM UPPERCUT DI SAN PATRIGNANO (V.CONCORDE) SP INT 1.50
OGM VALDEZ VDL (V.HOLD UP PREMIER ) SP INT 1.60-GP GERALDO GOMES DE LEMOS
NETO (BRA)

OGM VALENTINO-WG (V.HOLD UP PREMIER ) SP NED 1.35
OGM VAYWEIS VDL (V.PACIFIC ) SP NED 1.30
OGM GGH VELAZQUEZ (V.KRACK C ) DR NED LT
OGM VERSACE (V.INDOCTRO ) SP INT 1.30
OGM WAPITI MVSH (V.INDOCTRO ) SP INT 1.50
OGM WOURWISE VDL (V.INDOCTRO ) SP NED 1.30
OGM ZORAYA (V.NUMERO UNO ) SP INT 1.40

MMM:
GM CTOILE (V.NOTARIS ) SP NED 1.30
GM ILLINOIS (V.G.RAMIRO Z ) DR NED Z1
OGM BIENVENUE (V.VERDI ) SP NED 1.30
OGM CHELSEYNOVA Z (V.CHELLANO Z ) SP INT 1.45
OGM ELIETRO (V.CICERO Z VAN PAEMEL ) SP INT 1.45
OGM FORMATEUR (V.ABLE ALBERT XX) SP NED 1.35
OGM JASMIJN (V.CAVALIER ) SP NED 1.30
OGM LETOILE (V.RUBINSTEIN I ) DR NED Z2
OGM LYON 23 (V.LAKAI) DR GER GP UWE SAUER (GER)
OGM MTOILE (V.BURGGRAAF ) SP NED 1.30
OGM ODILIO (V.PETER PAN ) SP NED 1.30
OGM OETOILE (V.JAZZ ) DR NED ZZL
OGM OTOILE (V.RUBINSTEIN I ) DR NED Z2
OGM PATOILE T.H. (V.CALIDO I ) SP INT GP DAVID BEISEL (USA)
OGM R (V.INDORADO ) SP NED 1.30
OGM RAMINA (V.NIMMERDOR ) SP NED 1.35
OGM TITANIC VDL (V.NECKAR ) SP INT ISP
OGM URSULA (V.INDOCTRO ) SP NOR 1.40
OGM VANESSA III HSP (V.LANDGRAF I ) SP GER 1.40
OGM ZE ETOILE (V.QUASIMODO Z ) SP NED 1.35

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie