netherlands france united-kingdom

NOZEM MONTIS

8

Veiling afgelopen!

Verkocht naar Nederland
° Geboortedatum: 15-06-2018
Geslacht : Hengst
Kleur : Vos
Stamboek: KWPN
BTW-plichtig: Nee
Locatie van het paard: Nederland
AREZZO VDL
STB KEUR
CHIN CHIN
ERKEND
CONSTANT
ZZ
LARESE
ZZ
SARJOLIJN
STB STER, VOORLOPIG KEUR, PRESTATIE
HEARTBREAKER
STB PREFERENT
FARJOLIJN
STB STER, PRESTATIE
DERSINA
STB ELITE, IBOP-(SPR), D-OC
INDOCTRO
STB PREFERENT
CAPITOL I
ONBEKEND
VANESSA VII H
ZZ
KERSINA
STB KEUR, PREFERENT, PRESTATIE
EMILION
STB PREFERENT
OBLIGEANT
STB PREFERENT, PRESTATIE

Info

Moeder Dersina produceerde in combinatie met Zavall al de AES-gekeurde hengst Iowa en daar houdt het niet op… Ze is eveneens een halfzus van Alpha VDL (Corland), die onder Darragh Kenny op 1m60 niveau springt, alsook van Rocksina (Corland), die onder Cameron Hanley op het hoogste niveau sprong. Daarnaast zijn ook Secretly (Ahorn - 1m45 met Claudia Spranzi), Wally (Corland - 1m50 met Ales Opatrny) en Champagne (Indoctro - 1m30 met Elsa Berggren) halfbroers van moeder Dersina. Verder komen ook de KWPN-gekeurde hengst Cavalier (Maykel - 1m60 met Franke Sloothaak), Wersina (Voltaire - 1m60 met Ben Talbot), Tersina (Corland - 1m60 met Nathalie van der Mei), Colorado (Notaris - 1m60 met Rene Tebbel), Nuit de Pomme (1m60 met Frankie Chesler), Calgary XI (Baloubet Jr - 1m60 met Sandrine Berger), Amadeus (Equador - 1m60 met Emil Orban), Benevento VR (Corland - 1m60 met Hans Frischeis), Nintendo (Indorado - 1m60 met Nicolas Delmotte), Berkley III (Pall Mall H - 1m60 met Douglas Boyd), Waterstone (Silverstone - 1m60 met Emile Tacken), Rosina (Ahorn - 1m60 met Vinton Karrasch), Zorina VDL (Silverstone - 1m60 met Carlos Enrique Lopez), Heechhiems Cirsina VDM (Baloubet du Rouet - 1m55 met Willem Greve), Eleganto (Indoctro - 1m55 met Robbert Ehrens), Assy Sina (Concorde - 1m50 met Emily Hilton), Flash (Numero Uno - 1m50 met Pieter Devos), Delsino (Lupicor - 1m50 met Manfredi Macchiarella), Vini Vidi Vici (Lux - 1m50 met Albert Zoer), Bersina VDM (Corland - 1m50 met Daniel Etter), Cor de Pomme (Corland - 1m50 met Suzanne Tepper), Gianni HC (Padinus - 1m45 met Nicole Pavitt), Djumpsina SFN (Zurich - 1m45 met Michael Hughes), Child Veron (Veron - 1m45 met Aurora Bortolazzi), Aria G (Orame - 1m45 met Isheau Wong), Utah (Lux - 1m45 met Raul Oliva Martinez), Dundas VDM (Cardento - 1m45 met Laura Penele), Fursina (Campbell VDL - 1m45 met Pablo Barrios), Bernadette Lady H (Radisson - 1m45 met David Murdoch), Giraldo L (Zirocco Blue - 1m45 Msciwoj Kiecon), Perquin (Lancelot - 1m40 met Jennifer Walters), Casino (Lord Z - 1m40 met Chanel de Baets), Heechhiems Erasina VDM (Indoctro - 1m40 met Folkert Kelderman), Bocelli (Hold Up Premier - 1m40 met Dirk Klaproth), Ersina (Wizzerd WV - 1m40 met Francesca Capponi), Zeosina L (T Umonia - 1m40 met James Fisher), Barsina VDM (Corland - 1m40 met Stefanie van den Brink), Davina HX (Wittinger VDL - 1m40 met Janina Kvarström), Zarandasj P.S. (Karandasj - 1m40 met Felix Schneider), Welsina (Lupicor - 1m40 met Michel Hendrix), Guinness 107 (Corland - 1m35 met Günter Treiber), Fornarina P.S. (Whitesnake - 1m35 met Tina Yates), E Wally (Mr. Blue - 1m35 met Marriet Hoekstra), Guesssina (Zirocco Blue - 1m35 met Hester Klompmaker), Firestone (Indoctro - 1m35 met Danielle Farnsworth), Boeing (Concorde - 1m35 met Colin Keeling), Gersina van de Rengen (Quality Time - 1m35 met Saeed Moh’d Al Maazmi) en Lex (Nimmerdor - 1m35 met Massimiliano Morini) uit dezelfde moederlijn als Nozem Montis.

Palmares

M:
166CM
7/4/3
IOWA (V. ZAVALL) LICENSED AES

MM:
161CM
20/9/11
ALPHA VDL (V.CORLAND ) SP INT 1.60-GP DARRAGH KENNY (IRL)
CHAMPAGNE (V.INDOCTRO ) SP NED 1.30
ONSLOW (V.INDORADO ) SP NED 1.30
ROCKSINA (V.CORLAND ) SP INT ISP
SECRETLY (V.AHORN ) SP ITA 1.45
TERSINA (V.AHORN ) SP NED 1.30
VIKTOR (V.CORLAND ) SP USA 1.40
WALLY (V.CORLAND ) SP INT 1.45
GM COR DE POMME (V.CORLAND) GGH OLDBG
GM COR DE POMME (V.CORLAND ) SP INT 1.40
GM EKERSINA VDL (V.CARTHINO Z ) EV INT CCI1*
GM GLADSTONE VDL (V.CRESPO VDL ) DR INT YH6
GM GUINNESS 107 (V.CORLAND ) SP GER 1.35
GM HIGHLANDER (V.CORLAND ) SP NED 1.30
GM WAGNER VDL (V.PHARAON XX) SP INT ISP
OGM DETERSINA (V.CORLAND) SP COL 1.40 ANDRES FELIPE MORALES GARCIA (COL)

MMM:
163CM
13/6/7
BLUE RIVER (V.GOODTIMES ) SP INT ISP
DERINA (V.NOTARIS ) SP NED 1.30 J
ULIAN (V.PURIOSO ) EV NED Z
PICCOLINO (V.NOTARIS ) SP INT GP RENE TEBBEL (UKR)
GM CANSINA L. (V.CANTOS ) DR NED Z2
GM ILFORD (V.DUTCHBOY ) DR NED ZZL
GM KENSINGTON (V.NIMMERDOR ) SP NED 1.30
GM LADDIDOR (V.NIMMERDOR ) SP INT GP CHRISTINE TRIBBEL (USA)
GM PALERMO (V.TOPAS ) SP INT ISP
GM SINA II (V.CORLAND ) SP NED 1.35
GM TOSCANE (V.GOODTIMES ) DR NED Z2
OGM AMON (V.CROWN Z ) SP NED 1.40
OGM BARSINA VDM (V.CORLAND ) SP NED 1.40
OGM BERKLEY III (V.PALL MALL H ) SP INT 1.60-GP DOUGLAS BOYD (USA)
OGM BERSINA VDM (V.CORLAND ) SP NED 1.50
OGM CIRSINA VDM (V.BALOUBET DU ROUET ) SP INT 1.50
OGM DENVER (V.CARDENTO ) SP NED 1.30
OGM DORSINA VDM (V.EMPIRE ) SP NED 1.35
OGM DUNDAS V.D.M. (V.CARDENTO ) SP INT 1.60-GP LAURA PENELE (LAT)
OGM ELEGANTO (V.INDOCTRO ) SP NED 1.50
OGM ERASINA V.D.M. (V.INDOCTRO ) SP INT 1.40
OGM ERSINA L (V.CARTHINO Z ) SP NED 1.35
OGM ERUSINAA V.D.M. (V.CORLAND ) SP NED 1.30
OGM FLASH (V.NUMERO UNO ) SP INT 1.45
OGM GRASINA VD GROOTE KAMPS (V.CORLAND ) SP NED 1.35
OGM HIRSINA VAN DE GROOTE KAMPS (V.NUMERO UNO ) SP NED 1.30
OGM GGH IDRIGILL (V.KANNAN)
OGM IVAN (V.INDOCTRO ) SP USA 1.45
OGM MONDEO (V.CONCORDE ) SP INT ISP
OGM TERSINA (V.CORLAND ) SP INT GP NATHALIE VAN DER MEI (NED)
OGM TOMMY (V.EMILION ) EV INT CCI2* / SP NED 1.30
OGM UTAH (V.LUX ) SP INT 1.45
OGM VIDIO (V.LUX ) SP INT ISP
OGM VINELAND (V.VOLTAIRE ) SP NED 1.30
OGM WATERSTONE (V.SILVERSTONE ) SP INT ISP
OGM WERSINA (V.INDOCTRO ) SP NED 1.30
OGM ZERSINA VDM (V.INDOCTRO ) SP NED 1.35

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie